Giroflex to jeden ze światowych szwajcarskich producentów na rynku siedzisk biurowych. Girofex stworzył wyrazistą markę o perfekcyjnej technologii i pierwszorzędnej jakości wykonania produktów z zastosowaniem najwyższej jakości użytych materiałów i komponentów .Fotele i krzesła produkowane wyróżniają się rozpoznawalnym design, ergonomicznymi rozwiązaniami a wysoka jakość, zapewnia komfort użytkowania i swoistą osobowość dla każdego Klienta. Jednocześnie swą prostą formą i harmonijnymi konturami przyciągają wzrok każdego Klienta.

Oferta to wszechstronna gamma produktów przeznaczonych do biur i innych pomieszczeń takich jak recepcje, sale konferencyjne, audytoryjne itd.

giroflex 313 fotel biurowy

Fotel biurowy model 313 szwajcarkiej marki Giroflex. Siedzisko i oparcie dokładnie wyrównane z masą ciała użytkownika, co umożliwia idealne podparcie pleców. I zsynchronizowany mechanizm zapewnia, że wszystkie regulacje są wykonywane automatycznie.

giroflex 81 fotel dyrektorski

Kto usiądzie na giroflex 81, zajmie zawsze najlepszą pozycję. Szlachetny wielofunkcyjny fotel dopasowuje się optymalnie do rytmu pracy.

giroflex 64 fotel dyrektorski

Komfort fotela dyrektorskiego wspiera w trudnych sytuacjach i ułatwia podejmowania ważnych decyzji zrelaksowany sposób.

giroflex 64 krzesło

Krzesło dostawne serii 64 zapewnia najwyższy komfort, tak żeby po maratońskim posiedzeniu nie poczuć się jak maratończyk.